domeny hostinger

domeny hostinger

Mass Aktualności Media i portali społecznościowych

Pewien dziennikarz opisane Facebooka jako trend, że "zakłada udział ', ale potem potwierdzone inwokację Mosco w cyrku cyfrowej, zgadzając się, że social networking" nie mogą być uznane tylko trend dłużej.

To po prostu jest. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że jest felietonistą wirtualnych przyjaciół z serii codziennych znaków z własnego życia: "właściciel hodowli mojego psa, mojego siostrzeńca mojego fryzjera i satysfakcjonujące tablicy byłych chłopaków". ona zatwierdzona inwokację Mosco w cyrku cyfrowej, zgadzając się, że social networking "nie mogą być uznane tylko trend dłużej.

Pisarz zaproszono również czytelników, aby sprawdzić swoje własne strony Facebooka i "zarejestrować się jako fan". Kolejny felietonista także tańczyć wokół motywu social networking w jej kolumnie "Nie bądź szczęśliwy być postrzegane być szczęśliwy". Założeniem tej historii było to, że w dzisiejszym świecie celebrytów nasycony, nie rób nic bez gry do odbiorców; następstwem, oczywiście, jest to, że wszyscy jesteśmy "peepers '.

Oznacza to, że możemy korzystać z social networking jako forma nadzoru znajomych i kontaktów. Kolumna odwołuje własne Facebook obecność pisarza i "600-dziwnych przyjaciół" kogo ona aktualizuje dwa lub trzy razy dziennie ze szczegółami jej stroje, diety i nawyków czytania.

Jednakże kolumnę przynajmniej siebie zwrotny w taki sposób, że inne przykłady nie były: "zatrzymać się zastanawiać, który musi dokładnie te informacje.

A potem kliknąć "post" i usiąść podczas gdy pływa do kanału informacyjnego. Stwierdzono również, że w refleksyjnym dokonał niewygodne połączenie między "flirtuje" i "szpiegostwo" na portalach społecznościowych: "Znajdź kogoś nowego do szpiegowania" pisała.

Ale plotka felietonista gazety, kolejny dziennikarz, który napisał na ten temat w tym tygodniu, nie wykazywał żadnego samoświadomość lub spostrzeżeń; było jasne i proste podglądaczy: "Twitter pozwala nam zobaczyć wewnątrz ludzkiego życia oraz to, co chcą nam pokazać.

Artykuł dzięki:

strona lcheart.pl