domeny generyczne

domeny generyczne

Malta - mało znanego śródziemnomorskiej Tax Haven W Unii Europejskiej

Malta jest mało znany raj podatkowy w ramach Unii Europejskiej. Zanim jednak mówimy o korzyściach podatkowych, trochę informacji na tle ...

W Europie najbardziej zaludnionym kraju, Malta jest najbardziej znany z turystyki, oferując schronienie śródziemnomorskiej Sun zagłodzony północnych Europejczyków. Wyposażony jest również fascynującą historię, jako wyspa, który udzielił schronienia wszystkim z piratami i krzyżowców do współczesnych zleceń szpitalnych. Malta jest krajem English speaking gdzie samochody jazdy po lewej stronie. Jest to jeden z nowszych członków Unii Europejskiej, a jej walutą jest euro.

Pod względem morskiej sektora finansów, Malta nie jest szczególnie atrakcyjna dla offshore banking lub korporacji. Choć jest on wolny od kontroli walutowych, ma stabilny system bankowy i można łatwo otworzyć tam konta w różnych walutach, nie należy oczekiwać prywatności bankowy na Malcie.

Wielu emigrantów podatkowych, jednak sprawdzają się Maltę, aby zobaczyć, czy chcieliby, aby zadzwonić do domu dłuższą metę. Podobnie jak w Europie raj podatkowy górskie, Księstwa Andory, Malty jest stosunkowo niedrogie europejskiej bazy wycofać się i założyć oficjalną rezydencję. Prawdopodobnie można sobie pozwolić na zakup miły dom z basenem na Malcie, nawet jeśli nie może sobie pozwolić na studia w Monako! W przeciwieństwie do Andory i Monako, Malta jest w Unii Europejskiej. Ponadto w odróżnieniu od Andora, Malta nie posiada minimalne wymagania pobyt dla oficjalnych mieszkańców.

Choć Malta nie są wolne od podatku, można skutecznie domiar podatku przy zaledwie 4192 € rocznie. Osoby, które mają zastosowanie na mocy regulaminu Mieszkańcy schemacie, 2004 (maltańskiego programu emeryta) i spełniać kilka warunków określonych zostaną dostarczone z certyfikatem wystawionym przez Komisarza Urzędu Skarbowego (Malta).

Artykuł dzięki:

strona lcheart.pl