domeny europejskie

domeny europejskie
Technologia Gaming Nie ma nic lepszego niż AMD CrossFireX i NVIDIA SLI. Jeśli zdecydujesz się pójść z monitorem, który obsługuje 3D, można dodać 3D Vision do zamówienia. Ta technologia NVIDIA daje możliwość zanurzyć się w prawdziwym 3D ci.

Twój dysk opcji napędu wahają się od 500 GB do 4 TB. Istnieje również opcja dla RAID 0, aby zapewnić szybszy dostęp do wszystkich danych. Jeśli wolisz Solid State Drive, można dodać 120 GB SSD do swojego celu. Istnieje również zintegrowany czytnik DVD i pisarz z napędem Blu-ray.

Łączność w tym urządzeniu obejmuje USB 3.0, USB 2.0, czytnik 9-in-1 card, HDMI, wsparcie dla dźwięku przestrzennego 7-w-1 kanał, oraz zintegrowany tuner TV. Dzięki zintegrowanemu 802.11 b / g / n technologii bezprzewodowej, można dodać do pulpitu do sieci bezprzewodowej w domu.

domeny europejskie

Lenovo IdeaCentre K430, ogólnie rzecz biorąc, to niedrogi multimedialnych na pulpicie, który pochodzi z imponującą technologią. Możesz mieć wszystkie siły, prędkości, przechowywania i wydajność potrzebne do multimediów.

Jeśli ta recenzja Lenovo IdeaCentre K430 ma Cię interesuje K430, można dostosować pulpit się online. Można również użyć Lenovo kody promocyjne, aby pomóc zaoszczędzić trochę pieniędzy na pulpicie. Uzyskaj wszystkie siły trzeba, nie przekraczając budżetu.

Artykuł dzięki:

strona lcheart.pl