domeny hiszpanskie

domeny hiszpanskie

Ludzie nie uwierzysz - nie chciał o tym słyszeć - nie będą pokutować. Czy to brzmi jak dzisiaj? Niniwa pokutowała, gdy Jonasz głosił, a jeden więcej niż Jonasz jest pośród was. A kiedy iść i głosić i nauczać i świadkiem i zeznawać i ministra, jest jedna większa niż Jonasz z wami. Nie tylko wierzyć, że jednak wiedzą.

Jezus nie miał problemu z życiem i posługą Jonasza! Jezus miał żadnych pytań, żadnych wątpliwości co do tego specjalnie przygotowanej ryby. Jezus nie miał żadnych wątpliwości - bez zastanawiając się - niech to wzmocni cię też.

Sandy Shaw

Sandy Shaw jest pasterzem Nairn Christian Fellowship, kapelana w Inverness więzienia i Nairn Academy i służy Panel Dziecięcy w Szkocji i podróżował w ciągu tych ostatnich lat uczy, mówienia, w Ameryce, Kanadzie, RPA, Australii, dzięki czemu 12 wizyt Izrael prowadzi wycieczki i pielgrzymki, a ostatnio w Ugandzie i Kenii, posługując się pastorów i liderów seminariów, w ubogich obszarach otaczających Kampali, Nairobi, Mombasa i Kisumu.

domeny hiszpanskie

On nadaje się regularnie w radiu WSHO z Nowego Orleanu, i pisze cotygodniowy komentarz na http://www.studylight.org zatytułowany "Słowo od Szkocji" na różne tematy biblijne, a także co tydzień kolumnie gazety.

Jego M. A. i B.D. stopnie są z The University of Edinburgh, a on nadal działać i wykonywać regularnie, aby utrzymać poziom sprawności fizycznej.

Sandy Shaw sandyshaw63@yahoo.com

Artykuł dzięki:

strona lcheart.pl