domeny biologia

domeny biologia

Modele elektryczne - Zbuduj własną!

Każdego dnia czytam o tym, jak samochody elektryczne zasilane idą - i wkrótce! The New York Times mówi "obywatelem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych" w pracach. "Składa ładowania plamy z gniazdami wtykowymi całego kraju energii elektrycznej."

A magazyn Forbes prostu miał artykuł, który powiedział: "przyszłość, w której kierowcy powiedzieć przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, gdzie i kiedy do ładowania pojazdów elektrycznych i ich z jakiego źródła energii - wiatru, słońca czy węgiel, na przykład - może być jak dwa lat stąd. "

Ale nie trzeba czekać. Rzeczywiście można rozpocząć konwersję samochód zasilany gazem do samochodu elektrycznego zasilanego już dziś! Oznacza to, że samochód nie będzie już korzystać z gazu. Musisz zainstalować specjalne baterie do swojego samochodu i ci sami zapewni zasilanie. Kiedyś to było bardzo drogie zrobić taką konwersję, ale nowa technologia samochód elektryczny stało się łatwe i przystępne dla każdego.

Jak go o to robi? Najpierw trzeba kupić zestaw do konwersji elektrycznego samochodu lub instrukcją obsługi. Są one dostępne w Internecie do natychmiastowego pobrania. Zwykle kosztują 35 $ - 50 $. Dalej musisz narzędzia i części. Instrukcje te pokazują, jak znaleźć darmowe baterie i inne części. Całkowity koszt całego konwersji może kosztować zaledwie $ 300 (nie w tym podręczniku).

domeny biologia

Następnie należy wykonać krok po kroku. Samochód powinien być w stanie iść o 50 mph i podróży 100 mil albo tak na jednym ładowaniu. You "tankować" swój nowy samochód elektryczny poprzez podłączenie go do gniazdka elektrycznego. Wtedy jesteś dobry, aby przejść przez kolejne 100 mil. Nie zawsze trzeba płacić za gaz znowu! Plus, twój samochód nie emituje każde zanieczyszczenie produktów ubocznych lub utwórz nieprzyjemny hałas.

Najlepsze jest to, że rząd państwa i federalny będzie faktycznie płacić do napędu samochodu elektrycznego. Istnieją ogromne rabaty dostępne dla elektrycznych zasilanych samochodów. Po dodaniu wszystkiego razem - pieniądze zapisane na gazie, rabaty - naprawdę nie są płacąc ani grosza za przekształcenie. W rzeczywistości, jesteś zarabiać!

Nie jest to tylko projekt, zabawa, ale można także dowiedzieć się wszystkiego o energii odnawialnej. Wielkie baterie, które mogą przechowywać energię elektryczną przeznaczoną do transportu i wiatru i energii słonecznej są kolejnym wielkim przemyśle. Baterie te są kluczem do czyszczenia-technologii.

Gdy piosenka idzie, "czasy są-a zmienia." Na pewno są. W Detroit spada rur, pisanie na ścianie jest jasny: przyszłość jest elektrycznie napędzane samochody. To niesamowite widzenie, a możesz stać się częścią tego już dziś!

Artykuł dzięki:

strona lcheart.pl